Projektowanie i zakładanie ogrodów

Skontaktuj się z nami

 

 

Oferta

Potrzeba projektowania, kreowania i pielęgnacji ogrodów wzięła się z naszej pasji i przekształciła się w realną możliwość spełniania marzeń naszych klientów. Uwzględnimy Twoje i pozostałych domowników zainteresowania, ulubione sposoby spędzania czasu i aktywności.

Każdy projekt ogrodu jest dopasowany zarówno do potrzeb Klienta,  stylu budownictwa nieruchomości oraz naturalnego krajobrazu przestrzeni w której się znajduje. Dzięki temu uzyskany efekt nie jest przypadkowy.  To przekształcenie marzeń i wizji naszych Klientów  w pełni piękny, funkcjonalny ogród.

Zdajemy sobie sprawę, że ogród dojrzewa przez wiele lat, dlatego już na etapie projektowania mamy na uwadze wszystkie czynniki, które mogą wpłynąć na jego ergonomiczność w przyszłości. Dobrze przygotowany projekt spełni twoje oczekiwania i sprawi, że ogród będzie łatwy w utrzymaniu.

Wykonujemy prace ziemne, budowlane i ogrodnicze, od najbardziej podstawowych, do dopracowywania najdrobniejszych szczegółów. Dodatkowe udogodnienia, które możemy wykonać sprawiają, że ogrody będą niemal bezobsługowe, co będzie miało wymagało minimalnych nakładów pielęgnacyjnych od Właścicieli.

Oferujemy kompleksowy zakres usług poprzez wykonywanie poszczególnych etapów robót:

 
    

PODSTAWOWYCH

– projektowanie ogrodu 2D i 3D

– odchwaszczenie i przygotowanie terenu

– nawadnianie automatyczne podziemne

– zakładanie trawników

– nasadzenia roślinności

– wykonanie obrzeży

– oświetlenie

– warzywniaki

– szklarnie

SPECJALNYCH

–  skalniaki

– skalniaki ze strumieniem i  lustrem wody

– paleniska

– ścieżki brukowe

– tarasy

– architektura drewniana